Menu

TOAD JA PAKETID

Broneeri Menu
hind alates27 €

Tule lihtsalt Metropol Hotelli!

Meil on siin hea rahulik, rahvast ei ole palju ja igal külastajal jagub privaatsust üksinduseni. Tegime toa hinnad nii soodsaks, et hotellis ööbimiseks pole põhjust vaja otsida.

Loe edasi Broneeri

hind alates79 €

Perepuhkus keset linna

Tule kogu perega mõnusale linnapuhkusele Tallinna südamesse Rotermanni kvartalisse, et tutvuda pealinna põnevamate vaatamisväärsustega või need enda jaoks uuesti avastada! Paindlik perepakett võimaldab ööbida mugavalt ühes modernses toas või vaheuksega kõrvuti tubades.

Loe edasi Broneeri

hind alates109 €

Perepuhkus spaakülastusega keset linna

Jah, ka kogu perega on võimalik mõnusalt ja soodsalt linnapuhkust nautida! Ja seda lausa Tallinna südames Rotermanni kvartalis. Lõõgastuge ülimõnusas spaakeskuses koos saunade, mullivannide ja basseiniga või minigolfi mängides.

Loe edasi Broneeri

hind alates69 €

Sinuga kuuni ja tagasi

Veeda oma kaaslasega südant põksuma panev linnapuhkus Tallinna südalinnas, Rotermanni kvartalis. Anna oma kaunile õhtule värskendav start meiepoolsete tervitusjookidega restoranis Nomad, et seejärel asuda romantilisele avastusretkele Tallinna vanalinna.

Loe edasi Broneeri

hind alates250 €

Pikaajaline majutus

Hotellikontorit või hotellikodu on võimalik rentida 10, 14 või 30 päevaks.

Loe edasi Broneeri

hind alates39 €

TOAD

Metropol Hotell võtab oma külalisi vastu 155 mugavas numbritoas. Avarate tubade interjöör on põhjamaiselt elegantne ja kaasaegne ning selles on kõik vajalik, et nautida oma puhkuse- või ärireisi.

Loe edasi