E-shop
Valikko

MEIDÄN TIIMI

E-shop Varaa nyt Valikko

Annely Hendrikson

Myyntijohtaja / Toimitusjohtaja  (väliaikainen)
Puhelin: +372 667 4589 tai mobile: +372 526 0509
S-posti: annely@metropol.ee

Diana Lemsalu

Revenue Manager
Puhelin: +372 667 4668
S-posti: diana@metropol.ee

Kristel Merilaine

Spa- ja Wellness osaston päällikkö / Vastaanottopäällikkö
Puh: +372 667 4588
S-posti: kristel@metropol.ee

Eero Lagle

Koordinaattori
Puhelin: +372 667 4669
S-posti: eero@metropol.ee

Tamara Sujarko

Taloudenhoitaja päällikkö
Puhelin: +372 6674 505 tai mobile: +372 5855 0062
S-posti: tamara@metropol.ee

Urmet Bogomolov

Koordinaattori
Puhelin: +372 667 4669
S-posti: urmet@metropol.ee

Ethel Urbalu

Taloudenhoitaja päällikkö
(vanhempainlomalla)

Getter Eisler

Vastaanottopäällikkö
(vanhempainlomalla)