E-shop
Valikko

MEIDÄN TIIMI

E-shop Varaa nyt Valikko

Annely Hendrikson

Toimitusjohtaja / Myynti ja Markkinointi
Puhelin: +372 667 4589 tai mobile: +372 526 0509
S-posti: annely@metropol.ee

Diana Lemsalu

Majoituspäällikkö
Puhelin: +372 667 4668
S-posti: diana@metropol.ee

Eero Lagle

Revenue ja Varauspäällikkö
Puhelin: +372 667 4585
S-posti: eero@metropol.ee

Urmet Bogomolov

Myynti ja Kokous Koordinaattori
Puhelin: +372 667 4584
S-posti: urmet@metropol.ee

Ethel Urbalu

Taloudenhoitaja päällikkö
Puhelin: +372 6674 505
S-posti: ethel@metropol.ee

 

Liset Ratiste

Spa- ja Wellness osaston päällikkö
Puh: +372 667 4588
S-posti: liset@metropol.ee