E-pood
Menüü

MEIE MEESKOND

E-pood Broneeri Menüü

Annely Hendrikson

Tegevjuht / Müük ja Turundus
Tel: +372 667 4589 või mobiil: +372 526 0509
E-post: annely@metropol.ee

Diana Lemsalu

Majutusjuht
Tel: +372 667 4668
E-post: diana@metropol.ee

Eero Lagle

Käibe- ja Tellimustejuht
Tel: +372 667 4585
E-post: eero@metropol.ee

Urmet Bogomolov

Tellimuste ja konverentsi koordinaator
Tel: +372 667 4584
E-post: urmet@metropol.ee

Tamara Sujarko

Majapidamisjuht
Tel: +372 6674 505 või mobiil: +372 5855 0062
E-post: tamara@metropol.ee

Liset Ratiste

Spaa- ja Wellness osakonna juht 
Tel: +372 6674 588
E-post: liset@metropol.ee

Getter Eisler

Vastuvõtujuht
(lapsehoolduspuhkusel)

Ethel Urbalu

Majapidamisjuht
(lapsehoolduspuhkusel)