E-pood
Menüü

MIDA TEHA TALLINNAS

E-pood Broneeri Menüü
 

LENNUSADAM

Põhja-Euroopa ühes uhkemas meremuuseumis on ehtne allveelaev Lembit, aurik-jäämurdja Suur Tõll ja palju muud avastamist.

TALLINNA LOOMAAED

„Loomaaias saavad mudilased esimese kogemuse muudest elukatest, õppurid ja muidu erksad inimesed uusi teadmisi, väsimusest roidunud aga tõelise puhkuse.” Mati Kaal.

TALLINNA TELETORN

Tornitäis elamusi, mis innustab olema nutikas!

KUMU – KUNST ELAB SIIN!

Kumu on Eesti Kunstimuuseumi peahoone ning suurim ja esinduslikem näitusepaik Eestis.

 

BALTI JAAMA TURG

Uus Balti Jaama Turg on Eestis unikaalne universaalturg, kus kaubeldakse toidukaupade, tööstuskaupade, käsitööga, vanavara- ja antiigitoodetega ning palju muuga. Turul on vastavalt hooajale kuni 300 erinevat kauplejat.

TALLINNA VANALINN

Tallinna keskaegne vanalinn on maailmas unikaalne oma terviklikkuse poolest ja kuulub alates 1997. aastast UNESCO maailmapärandi nimekirja. Jaluta keskaegses miljöös ja õpi tundma kaunist hansalinna arhitektuuri!

EESTI VABAÕHU MUUSEUM

Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti maaarhitektuuri ja külaelu tutvustav Eesti Vabaõhumuuseum. Mõnusat ajaviitmist, toredaid töötubasid ja sündmusi ning muidugi tera tarkust leiab nii suur kui väike siit igal aastaajal.

 
 
 

HOP-ON HOP-OFF BUSSID

Kas tead, et igas linnas on midagi, mis muudab selle eriliseks ja kordumatuks? Eriti veel siis, kui see on nii pika ja väärika ajalooga nagu seda on Tallinn. Avasta Tallinna rõõme väljaspool vanalinna! Hop-on, hop-off bussid viivad külastajaid nii kesklinna, Piritale kui Rocca al Maresse.

PARK MINIGOLF

Minigolf on lihtne sportlik tegevus, mis sobib igale vanusele. Tulge ja proovige seda populaarset meelelahutust lillede, puude, põõsaste, purskkaevude ja kalatiikide keskel. Positiivne emotsioon ainulaadses keskkonnas ja igava päeva põnevaks muutmine on tagatud.