E-pood
Menüü

TOAD JA PAKETID

E-pood Broneeri Menüü
hind alates149 €

Puhka nagu superstaar

Luksuslik superstaaripakett on tõeline maiuspala kõikidele glamuurisõpradele ning ideaalne kingitus oma lähedasele. Vahet pole, kas vallutad lavalaudu, laulad duši all või oled superstaar oma pere silmis.
Uus pakett pakub meeldejäävat puhkuseelamust väga avaras toas, mida rikastab muuhulgas imemaitsev hommikusöök ning kaunid vaated üle Rotermanni kvartali.

Loe edasi Broneeri

hind alates159 €

Enne massaaž, siis pidu või vastupidi?

Haara kaaslasel või sõbrannal nööbist ning seadke sammud meie juurde, et kogeda meeldejäävat elamust ja kosutavat puhkust. Metropol Spa Hotelli astudes unustad argimured, hellitades end erinevate hoolitsuste ja kosutavate massaažidega.

Loe edasi Broneeri

hind alates124 €

Tiir ümber Päikese

Oleme hoolitsenud selle eest, et Sul oleks võimalus meie juures viibides oma armsamat või sõpra sünnipäeva puhul üllatada. Rõõm sünnipäevalapse silmades ja ehe emotsioon – see on ka Sulle parim kingitus !

Loe edasi Broneeri

hind alates104 €

Õhus on Armastust

Meie siin Metropol Spa Hotellis võtame seda romantika-värki väga tõsiselt ja tahame muuta teie siinviibimise eriliseks.

Loe edasi Broneeri

hind alates169 €

Aeg teineteisele

Tee oma kallimale või heale sõbrale unustamatu kingitus ja veetke Metropol Spa hotellis meeldejäävaid hetki!
Teid ootab unustamatu puhkus vahuveini, spaa naudingute ja lõõgastava massažiga!

Loe edasi Broneeri

hind alates114 €

Kallis, Sa väärid medalit!

Me teame, kui raske on leida see õige kingitus. Sinu kalli inimese sünnipäev läheneb ja tahaksid talle kinkida midagi erilist. Ei, mitte raamatut ega habemeajamiskomplekti.

Loe edasi Broneeri

hind alates99 €

Lapsevanemad, meie aja kangelased

Lapsevanemaks olemine ei ole alati kerge. Olla samal ajal õpetaja, sõber, koristaja, kokk, psühholoog, logistik, meditsiinitöötaja või hambahaldjas…Aeg on võtta tormakast argipäevast puhkus.

Loe edasi Broneeri

hind alates114 €

Kallimaga ula peal

Nüüd on aeg üheks romantiliseks linnapuhkuseks Tallinna südalinnas. Haara oma kaaslane käe kõrvale ning lubage endale üks mõnus puhkehetk.

Loe edasi Broneeri

hind alates49 €

TOAD

Metropol Spa Hotell võtab oma külalisi vastu 137 mugavas numbritoas. Klientidel on valida comfort ja superior tubade või sviitide vahel. Avarate tubade interjöör on põhjamaiselt elegantne ja kaasaegne ning selles on kõik vajalik, et nautida oma puhkuse- või ärireisi.

Loe edasi Broneeri