E-pood
Menüü

TOAD JA PAKETID

E-pood Broneeri Menüü
hind alates35 €

Päev vesimõnulas

Võta aeg maha ja naudi elu!
Unusta argipäev, mulista vannis, liugle basseinis ja küta oma kere kuumaks. Vahelduseks jahutav mull ja maasikad.

Loe edasi Broneeri

hind alates139 €

Kallis, Sa väärid medalit! Ja privaatset spaaelamust!

Me teame, kui raske on kingitusi teha. Sinu kalli inimese sünnipäev läheneb ja Sa tahaksid kinkida midagi erilist. Ei, mitte raamatut ega habemeajamiskomplekti.

Loe edasi Broneeri

hind alates79 €

Lapsevanemad, meie aja kangelased

Lapsed on elu õied, aga pikkade karantiinipäevade tulemusel on kimp närbumas? Nüüd on aeg võtta tormakast argipäevast puhkus ja laadida akusid täpselt nii, kuidas ise soovite.

Loe edasi Broneeri

hind alates109 €

Kallimaga ula peal

On aeg vahetada dressid pintsaku ja tuhvlid stilettode vastu ning valmistuda üheks tõeliselt romantiliseks nädalavahetuseks närvekõditavalt põneva meelelahutuse ning tipptasemel kulinaarsete elamuste seltsis!

Loe edasi Broneeri

hind alates69 €

Meie kangelane

Aitäh, et hoolitsed oma pere eest parimal võimalikul viisil, läbides selleks pidevalt üle lahe sadu kilomeetreid ja võideldes igapäevase igatsustundega koduste vastu!

Loe edasi Broneeri

hind alates75 €

Perega pealinna peesitama!

Perepuhkus Tallinnas? Muidugi! Sest reis soojale maale jäi ju ära. Sukeldu oma perega pealinna melusse ning tutvuge tuhandete välisturistide seas hinnatud ajaloolise hansalinna võludega.

Loe edasi Broneeri

hind alates59 €

TOAD

Metropol Spa Hotell võtab oma külalisi vastu 137 mugavas numbritoas. Klientidel on valida standard klassi tubade, äriklassi tubade või sviitide vahel. Avarate tubade interjöör on põhjamaiselt elegantne ja kaasaegne ning selles on kõik vajalik, et nautida oma puhkuse- või ärireisi.

Loe edasi Broneeri