E-pood
Menüü

TOAD & SVIIDID

E-pood Broneeri Menüü
 

Comfort tuba

Kõik avarad ning hubase atmosfääriga comfort toad on vähemalt 22 m2 suured. Toas ootavad külalisi hommikumantlid. Toas on külaliste jaoks veekeedukann, miniseif ja minibaar. Soovi korral on võimalus tellida tuppa triikraud koos triikimislauaga. Tubades on traadita internetiühendus.

Broneeri

 Superior tuba

Kõrgematel korrustel asuvad elegantsed superior toad on vähemalt 22,8 m2 suurused ja neist avanevad vaated Tallinna vanalinnale või Rotermanni kvartalile. Lisaks minibaarile ja miniseifile leiavad külalised superior toast tee -ja kohvimasina. Toas on hommikumantel ja sussid. Soovi korral on võimalus tellida tuppa triikraud koos triikimislauaga. Tubades on traadita internetiühendus.

Broneeri
 
 

Double de Lux tuba

Teid ootab avar 28m² suurune rõduga tuba, kust avaneb suurepärane vaade Rotermanni kvartali platsile. Ruumikas tuba on sisustatud mugavust silmas pidades. Toas on kuumade jookide valmistamiseks tee-ja kohvimasin. Lisaks minibaari valikule on toas tasuta pudelivesi. Külalisi ootavad toas hommikumantlid ja sussid.

Broneeri

Juunior sviit

Teid ootab avar 40m² suurune tuba. Juunior sviidis on lisaks mugavale voodile hubane istumisnurk lahtikäiva diivaniga, mis sobib ideaalselt lastega perede majutamiseks. Juunior sviitide vannitoas on klientide kasutuses nii dušš kui ka vann. Toas on kuumade jookide valmistamiseks tee-ja kohvimasin. Lisaks minibaari valikule on toas tasuta pudelivesi. Külalisi ootavad toas hommikumantlid ja sussid.

Broneeri
 
 

Sviit

Luksuslikest 55 m² suurustest rõduga sviitidest avaneb imekaunis vaade Tallinna vanalinnale. Sviidis on elutuba ja eraldi magamistuba. Vannitoas on klientide kasutuses nii dušš, kui ka vann. Meie sviidid on sobivad nii luksusliku puhkuse veetmiseks, kui ärireisil olles töö tegemiseks ning äripartneritega kohtumiseks. Sviidi elutoas on ärikohtumiseks sobilik konverentsilaud kuni kuuele inimesele kõige vajalikuga.

Broneeri