E-pood
Menüü

Ostutingimused

E-pood Broneeri
Menüü

1. Tellimistingimused

Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna metropol.ee/spa (edaspidi Metropol Spa Hotel pood) operaatori Haveli Invest OÜ (edaspidi Metropol Spa Hotel) vahel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Metropol Spa Hotel e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hind

2.1 Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemakse.

3. Tellimuse esitamine

3.1 Tellimusi saab Metropol Spa Hotel e-poes esitada külalisena.

3.2 Klient valib e-poest välja soovitud kinkekaardid ja lisab ostukorvi.

3.3 Klient täidab Kassa vaates andmed ja sisestab enda emaili aadressi, kuhu saadetakse kliendile unikaalse numbriga kinkekaart.

3.4 Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.

3.5 Pärast kauba eest tasumist tuleb kliendil vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.

3.6 Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve.

4. Maksetingimused

Toodete eest tasumine

4.1 Kliendi poolt e-poest ostetud teenuse/toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

4.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:

Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop pank, Pocopay, Liisi.

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

5. Tarnetingimused

Pärast ülekande sooritamist saadetakse kliendile ostetud kinkekaart allalaetava voucherina e-postile.

6. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

6.1 Kinkekaardi ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast (E-poest kinkekaardi ostmise korral alates päevast, mil Metropol Spa Hotel saatis kinkekaardi soovitud e-posti aadressile). Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.

6.2 Baltikumi pangalingitehingute tagastused jõuavad kliendi kontole üldjuhul hiljemalt järgmisel tööpäeval, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Kaarditehingute tagastused jõuavad kliendini tavaliselt 2-3 tööpäevaga, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

6.3 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

6.4 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaardi kehtivus on vastavalt kas 6 kuud (teenusepõhised) või 12 kuud (summalised).

7. Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed (sh nimi ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, e-maili aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse jaoks ning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Metropol Spa Hotel ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.

7.1. Metropol Spa Hotel on isikuandmete vastutav töötleja, Metropol Spa Hotel edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

8. Muu

Kliendi ja Metropol Spa Hotel vahel e-poe vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed

Metropol Spa Hotel / Haveli Invest OÜ
Arveldusarve nr. EE661010220004659010
KMKR: EE100537020
Reg. nr.: 10545025
Roseni 9, 10111 Tallinn, Eesti
Telefon: +372 667 4600
booking@metropol.ee

 

Tagasi poe lehele