E-pood
Menüü

Ärikliendile

E-pood Broneeri
Menüü

Korralda oma järgmine äriüritus Metropol Spa Hotellis!

Kutsume sind Tallinna südalinna unikaalsesse Rotermanni kvartalisse, kus sind ja sinu kolleege ootavad  mugavad, mitmekülgsed ja kaasaegsed ruumide, et korraldada konverentse, firmaüritusi, jõulupidusid kui ka väiksemaid koosolekuid ja koolitusi. Kõik koolitus-ja konverentsiruumid on varustatud kaasaegse tehnikaga ning võimaldavad paindlikke istumislahendusi. Meie mitmekülgne ruumide valik võimaldab korraldada nii väiksemaid (kuni 12 liikmega) kui suuremaid (kuni 110 inimesega) üritusi, mida saad rikastada mugavate majutuspakettide ning kosutava spaakülastusega, et muuta järgmine äriüritus veelgi meeldejäävamaks.

Metropol Spa Hotelli meeskond on pikaajalise konverentside korraldamise kogemusega, pakkudes professionaalset tuge, et leida vastavalt klientide vajadusele personaliseeritud lahendus.

Ürituse broneerijale kingime kaks Metropol Spa Hotelli spaapääset, mis tagab 3-tunnise spaakülastuse koos saunade, mullivannide ja basseiniga.

 

Konverentsid

Tagame sulle ja sinu kolleegidele meeldejääva konverentsielamuse!

Pakume vastavalt osalejate arvule kuute erinevat ruumilahendust ürituste ja konverentside korraldamiseks. Suurim saalilahendus mahutab 110 ja väikseim 12 inimest.

 

Loe lähemalt

Seminaripaketid

Konverentsid ja seminarid ei pea olema igavad. Üllata oma meeskonda või kolleege ning muuda oma järgmine seminar või tiimiüritus meeldejäävaks, täiendades seda mõnusa spaa-, toitlustus-või majutuselamusega Metripol Hotel Spas.

 

Loe lähemalt
 
 

Peod, üritused

Tutvustus Metropol Hoteli „peoruumist“ ehk jõulupidude jt ürituste korraldamise võimalustest – vajalik info Annelylt Tegelen sellega esimesel võimalusel

 

Loe lähemalt

Kollektiivne grupimajutus

Olgu selleks kollektiivne väljasõit, seminar või jõulupidu, meie uksed on teile alati avatud. Atraktiivne asukoht Tallinna südalinnas Rotermanni kvartalis teeb meist ihaldusväärse majutusasutuse ka kohalikele. Romantiline Tallinna vanalinn, mitmekülgsed shoppingu võimalused ja südalinna restoranid on siinsamas meie ümber.

 

Loe lähemalt
 
 

Toitlustamine

Kõikidele ärikliendi üritustele on võimalik lisada tervislik ja rikkalik lõuna-või õhtusöök restoranis Capitol või tellida mitmekülgne kohvipaus. Oleme paindlikud ja soovime teile pakkuda terviklikku toitlustuslahendust, mis võtab arvesse kõiki teie ürituse ning osalejate vajadusi.

Toidulaud serveeritakse teile sobivas ruumis ja vormis ning võimalik on korraldada väikseid kohvipause kui ka pidulikke vastuvõtte ning õhtusööke.

 

Loe lähemalt

Parkimine

Parkimine on võimalik Metropol Spa Hotelli garaažis (vajalik eelbroneerimine) või Metropol Hotelli väliparklas lisatasu eest.

 

Loe lähemalt
 
 

Tagasiside

Loe lähemalt