E-pood
Menüü

Kehahoolitsused

E-pood Broneeri Menüü

Kehahoolitsused

Kas kehahoolitsused on Sulle midagi uut? Ära muretse, meil on valikus midagi kõigile – nii pikemad, lühemad, kui ka kodumaised ning välismaised tooted.

Näiteks avasta eestimaise looduskosmeetika HOIA homespa tooted, mis on 100% looduslikud, valmistatud käsitsi ning meeliülendavalt aromaatsed.

Tunned, et otsid siiski midagi pikemat? Tutvustame sulle tõeliselt lõõgastavaid ent tõhusaid Matispa keharituaale.

Broneeri kehahoolitsus
 

Kadakamarja-rosmariini kooriv kehahoolitsus 45min / 45€

Kodumaine looduskosmeetika Hoia Homespa

Kehakoorija lõhnab nagu tõeline suvine Saaremaa.

Rosmariini eeterlik õli lõdvestab lihaseid. Kadakamarja eeterlik õli leevendab väsimust ja valu jalgades, vähendab tselluliidi ilminguid ja jätab naha mõnusalt õhetama. Hoolitsuse lõpetab eriti pehme koostisega kookoslõhnaline kehavaht, mis niisutab ja toidab nahka sügavuti, pidurdab enneaegset vananemist ning kaitseb väliskeskkonna mõjude eest.

NB: Hoolitsus ei sobi lapseootel naistele.

Bali Spa kooriv kehahoolitsus 45min / 45€

Eestimaine looduskosmeetika Hoia Homespa

Bali Spa koorija on inspireeritud Bali saare lõhnadest, mis aitavad rahustada meeli.

Kehakoorija eemaldab tõhusalt surnud naharakud, parandab vereringet ning toidab kuiva nahka. Koorimisele järgneb rikkaliku koostisega õhkõrna kehavahu peale kandmine.

NB: Hoolitsus ei sobi lapseootel naistele.

„Sügav lõõgastus” Signatuur lõõgastav kehahoolitsus 60min / 70€ ; 90min / 85€

Tõeliselt väärtuslik hetk iseenda ja oma tervise heaks…

Hoolitsust alustab sissejuhatav rituaal, millele järgneb keha koorimine. Viimane hõlmab endas hooldava koorimiskreemi ja raviomadustega Konjac Sponge suurepärast kombinatsiooni. Seejärel kantakse peale lõõgastav kehamähis, mis niisutab, väljutab jääkaineid ning võimaldab lihaste parema lõdvestuse. Erakordselt mitmekülgse maski nautimist täiendab samaaegselt hellitav peamassaaž. Peale maski eemaldamist kantakse nahale sügavatoimeline erihooldus. Hoolitsuse lõpetab kogu keha lõõgastav massaaž. Täiusliku hoolitsuse tulemuseks on keha ja meelte tõeline rahulolu ja harmoonia.

– 60min sisaldab: koorimist ja massaaži
– 90min sisaldab: koorimist, mähist ja massaaži
NB: Hoolitsus ei ole sobilik lapseootel naistele.

„Täiuslik siluett“ Salendav kehahoolitsus 60min / 75€ ; 90min / 90€

Hoolitsus saab alguse Matis’ile omase tervitusmassaažiga, mis aitab kehal vabaneda pingetest ning valmistuda eesootavaks naudinguks. Eksklusiivsed kontsentraadid võimaldavad saavutada eriti sügagavatoimelise ja intensiivse salendava tulemuse. Hoolitsus algab kogu keha koorimisega. Spetsiaalne massaažitehnika ja toodete harmooniline koostoime aitavad efektiivselt kehast jääkaineid väljutada. Sealhulgas vähendada kriitilistes piirkondades tselluliiti ning saavutada toniseeritum nahk. Hoolitsus pakub meeldivalt kerget tunnet ja kogu kehasilueti paremat vormi.

– 60min sisaldab: koorimist ja massaaži
– 90min sisaldab: koorimist, mähist ja massaaži
NB: Hoolitsus ei ole sobilik lapseootel naistele.