E-pood
Menüü

Massaažid

E-pood Broneeri Menüü

Massaažid ja massaažirituaalid

Massaaž on üheks vanimaks ja traditsioonilisemaks lõõgastusviisiks, mis aitab maandada stressi ja lihaspingeid, ergutada lümfi- ja vereringet ning parandada üldist heaolu ja õnnetunnet.

Vali endale meelepärane ning tunne, kuidas lõõgastub nii meel kui ka keha.

Broneeri massaaž

 

Holistiline signatuurhoolitsus kehale ja näole 90 min / 110€

Me mõistame, mida tähendab soov võtta aega endale ning mitte mõelda tööst või argistest toimetustest.

Tõeliselt lõõgastav signatuur-rituaal kombineerib õrna kogu keha massaaži jojooba õliga ning tõhusa ekspress näohoolitsuse. Näohoolitsus sisaldab näo puhastamist, toitvat maski ja sobivat lõpukreemi. Rituaali tulemusel on nii keha kui ka meel sügavalt lõõgastunud.

Lihtsalt sulge silmad ning tunne, kuidas mured ununevad ning stress väheneb…

 

Vaata hinda / Broneeri

Pea- ja kaelamassaaž 30 min / 40€

Peamassaaž keskendub õlavöötme-, kaela- ja peamassaažile ning on eriti soovitatud neile, kes kannatavad pea- ja kaelavalude käes. Hoolitsuse teostamiseks kasutatakse õli.

Vastunäidustused: vererõhuprobleemid.

 

Vaata hinda / Broneeri

 

Jalamassaaž 30 min / 40€

Spetsiaalne lõõgastav jalgade massaaž, mis keskendub taldadele ja säärtele. Massaaži teostatakse magneesiumiõliga, mis leevendab tõhusalt lihaspingeid, vähendab valu (krooniline valu, artriit, liigesvalu) ning mõjub toniseerivalt.

 

Vaata hinda / Broneeri

 

Õrn massaaž lapseootel naistele 30 min / 45€

Lapse ootamine on eriline ja ilus aeg, ent tähendab lihastele oluliselt suuremat koormust. Koormusest tekivad pinged, millest tulenevalt on tihti kanged just selg ja jalad. Massaaži käigus teostatakse õrn massaaž enim pinges olevatele piirkondadele.

NB: Enne massaažiaja broneerimist palume konsulteerida arsti või ämmaemandaga, sest iga naine on erinev ja iga keha käitub raseduse ajal erimoodi.

 

Vaata hinda / Broneeri

 

Klassikaline massaaž 45 min/60 min 49€/60€

Klassikaline üldmassaaž on enimlevinud massaažiliik, mis mõjub lõõgastavalt nii füüsilise kui ka vaimse ülepinge korral. Pindmistest sügavamateni võtete kasutamine aitab vabastada lihaspingetest, parandada vere- ja lümfiringet ning tugevdada organismi üldist vastupanuvõimet. Lisaks on märgatavalt paranenud meeleolu ning Sind valdab rahuolutunne.

45min:  selg, õlavööde, kael, pea ja käed või jalad
– 60min: kogu keha klassikaline spaa massaaž
Vastunäidustused: vererõhuprobleemid, veenilaiendid, naha- ja südamehaigused, palavik.

 

Vaata hinda / Broneeri

 

Klassikaline massaaž Organia kanepiõliga 45 min/60 min 59€/70€

Klassikaline üldmassaaž on enimlevinud massaažiliik, mis mõjub lõõgastavalt nii füüsilise kui ka vaimse ülepinge korral. Pindmistest sügavamateni võtete kasutamine aitab vabastada lihaspingetest, parandada vere- ja lümfiringet ning tugevdada organismi üldist vastupanuvõimet. Lisaks on märgatavalt paranenud meeleolu ning Sind valdab rahuolutunne. Massaažis kasutatakse CBD sisaldavat massaažiõli.

– 45min:  selg, õlavööde, kael, pea ja käed või jalad
– 60min: kogu keha klassikaline spaa massaaž
Vastunäidustused: vererõhuprobleemid, veenilaiendid, naha- ja südamehaigused, palavik.

 

Vaata hinda / Broneeri

 

Rahulik unelm 45 min/60 min 59€/70€

Meeliülendav kehamassaaž lavendli ja kajuputi eeterliku õli ning päevalille ja mandliõli sisalduva kehaõliga on meeli rahustava ja tasakaalustava toimega. Kehaõli, mis on kerge ja sooja tooniga, võimaldab põhjalikku massaaži ja jätab pärast imendumist tervistava lavendliaaroomi. Õline tekstuur turgutab keha ka sisemiselt, olles rahustav ja lõõgastav. Massaaži lõpus on nahk niisutatud, taastatud ja pehmem. Hoolitsus jätab kehale salapärase lavendlihõngu, mis viib Su kohe rahu ja lõõgastuse dimensiooni.

Vastunäidustused: massaaž ei sobi kui olete ülitundlik lavendliõli suhtes. Vererõhuprobleemid, veenilaiendid, naha- ja südamehaigused, palavik.
45 min:  selg, õlavööde, kael, pea ja käed või jalad
– 60 min: kogu keha klassikaline spaa massaaž

 

Vaata hinda / Broneeri

 

Tselluliidimassaaž 45 min / 69€

Massaažipõhine tselluliidimassaaž, mis sisaldab rohkesti viinamarjaekstrakti, tõhusat lipolüütilist koostisainet, mis tagab 30-kordse kofeiini toime koos spetsiifilise massaažirutiiniga aitab kõrvaldada soovimatu tselluliidi ja aitab kaasa toksiinide väljutamisele.

 

Vaata hinda / Broneeri

 

Laavakivimassaaž 60 min / 79€

Laavakivimassaaž on suunatud eelkõige sisemise heaolu ja energia tasakaalustamisele. Laavakivide soojus aktiviseerib immuunsüsteemi, kiirendab ainevahetust, annab meeldiva heaolutunde ning sügava lõõgastuse. Massaaž teostatakse kogu kehale.

Vastunäidustused: ägedad nakkushaigused, palavik, südamehaigused, veenilaiendid, kõrge vererõhk, kasvajad, rasedus.

 

Vaata hinda / Broneeri

 

Küünlakuma massaaž 60 min / 85€

Luksuslikus kehamassaažis kasutatakse energiat andvaid kristalle tšakratele ja küünlamassaaži, kus leegist sulav aromaatne soe õli annab  pehmust sinu kehale  ja lõdvestab  vaimu. Massaaži käigus tekkiv soojus parandab vereringet, mis silmnähtavalt parandab naha välimust. Hoolitsuses on omavahel ühendatud küünalde aroomid ja  soojus, koos õlide sügava niisutuse ja pehmusega.

 

Vaata hinda / Broneeri