E-pood
Menüü

RESTORANID & BAARID

E-pood Broneeri Menüü
 

NOMAD RESTO

Metropol Spa Hotelli esimesel korrusel asuv 112 istekohaga restoran ja lobby baar Nomad pakub hotellikülalistele hommikusööki.

Nomad Resto on oma olemuselt väga stiilipuhas tegelane, kellele meeldib ajaga kaasas käia. Sisse astudes tervitab kõiki soe avarus ja veel soojemad teenindajad! Pakume erinevaid maitsekombosid, millele on lisatud modernset twisti. Nomad on ideaalne koht kuhu tulla sõpradega või isegi suurema seltskonnaga õhtustama!

 

Restorani Nomad kokad nägid kurja vaeva, et mõelda kastist välja ja presenteerida külalistele midagi uut, huvitavat ja muidugi- imeliselt maitsvat!

Tutvu menüüga
 

HOMMIKUSÖÖK

E – R 7:00 – 10:00
L – P 7:30 – 10:30

Hommikusööki saab osta restoranis 12 EUR/inimese kohta.

RESTORAN

E – N  12:00 – 22:00
R – L   12:00 – 23:00

Köök suletakse 30 min enne!
Pühapäeval oleme suletud!

 

URBAN BAR

Suurlinlikku atmosfääriga Urban on koht, kus võib kohtuda sõpradega ja lihtsalt heas seltskonnas nautida baarmenide loodud põnevaid jooke. Baaris on istekohti kuni 130 inimesele ja võimalus nautida elavat muusikat, imelisi kokteile ja maitsvaid toite.

Tutvu menüüga

 

URBAN BAARI LAHTIOLEKUAJAD JA MAHUTAVUS

LAHTIOLEKUAJAD

Avatu alates 31.07.2020
R – L 18:00-02:00

SAAL

Sohvad – 40 kohta
Toolid – 40 kohta
Pukklauad – 20 kohta

BAAR

Baaripukid – 26 kohta
Baaritoolid – 12 kohta

 

Restoran Pizzanaut

Restoran Pizzanaut on uus, kaasaegne ja peresõbralik restoran. Peakokk pakub mitmekülgset menüüd, nii klassikalisi maitseid, kui ka uudseid ja põnevaid pizzasid. Pizzade käsitsi vormimine ning meie vaieldamatu lemmik – Valorani ahi, annab meie pizzadele unikaalse kerguse ja krõbeduse.

Meie uus restoran Pizzanaut asub Metropol hotelli alumisel korrusel, mis on ühendatud koridoriga Metropol Spa Hotelliga.

Loe lähemalt